Customer Support Specialist

Zadar / Remote, Croatia

Oglas više nije dostupan

Ako već nisi pročitao/la tko smo i u što vjerujemo to možeš napraviti ovdje.

Okrenimo sad malo priču, pa umjesto da napišemo koga tražimo prvo ćemo napisati što nudimo.

Nudimo:

  • početnu neto plaću od 6.000 kn
  • rad na iznimno kompleksnom SaaS proizvodu koji se koristi u više od 40 zemalja svijeta
  • remote rad ili rad iz našeg zadarskog ureda
  • 20 dana godišnjeg odmora
  • praznike / blagdane utorkom i / ili četvrtkom spajamo s vikendom (ne smanjuje dane godišnjeg)
  • ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

Tražimo:

Kod složenih digitalnih proizvoda poput Rentlija, pružanje pravovremene i kvalitetne korisničke podrške jedan je od najvažnijih aspekata naše kulture. Kao Customer Support Specialist imaš kritičnu ulogu kao first-point kontakt s našim korisnicima. Tvoji zadaci su:

  • pružati korisničku podršku korisnicima Rentlija putem našeg support chat sustava (primarno) i telefona (po potrebi)
  • multi-taskati između više otvorenih razgovora s korisnicima koji su u različitoj fazi kompletiranosti
  • surađivati s različitim in-house timovima kako bi bolje razumio/la prijavljeni problem i na taj način bolje pomogao/la korisniku
  • prijavljene probleme, zahtjeve i ideje strukturirati, organizirati i dostavljati Product Development timu
  • proaktivno pristupati rješavanju prijavljenih problema kao i predlaganju novih ideja i nadogradnji
  • pomagati novim i postojećim korisnicima tijekom onboardinga i kroz stalnu edukaciju i savjete kako bi se stalno poboljšavalo iskustvo rada u aplikaciji
  • aktivno sudjelovati u pisanju i održavanju baze help članaka
  • aktivno pratiti promjene u industriji kao, biti zainteresiran za travel-tech u globalu

Obzirom na stalnu eksternu i internu komunikaciju, očekuju se izvrsne interakcijske vještine, u govoru i pismu, kako na hrvatskom tako i na engleskom jeziku. Analitičnost, metodičnost i visoka organiziranost odlike su kvalitetnih Customer Support Specialista.

Zainteresiranost za tehnologiju i razumijevanje funkcioniranja stvari "u pozadini" nužan je preduvjet pružanja adekvatne podrške korisnicima, stoga je želja za učenjem novih stvari i prilagodba okruženju vrlo bitna.

Za ovu poziciju ne očekujemo osobe s prethodnim iskustvom na sličnim poslovima, ali dosadašnji rad u turizmu i/ili nekoj IT kompaniji bit će svakako plus.

Ovo je entry level pozicija te s rastom iskustva, proaktivnosti i samostalnosti napredak u primanjima i odgovornostima se podrazumijeva.

Kako izgleda proces prijave na oglas:

Nakon ispunjavanja online prijave, mailom ćemo te obavijestiti o prolasku u sljedeći korak selekcijskog procesa koji se sastoji od jednosatnog intervjua. U roku od sedam radnih dana od obavljenog intervjua javit ćemo ti finalnu odluku.