Head of Marketing

Zadar / Remote, Hrvatska

Tražimo osobu za poziciju Head of Marketing koja će organizirati ljude i aktivnosti s ciljem razvoja brand awarenessa i lead generationa. Naglasak stavljamo na sposobnost kandidata da se aktivno, operativno uključi u svaki segment rada svog odjela.

Ako već nisi pročitao/la tko smo i u što vjerujemo to možeš napraviti ovdje.

Nudimo:

  • bruto I plaću u rangu od 2.389 eura (18.000 kuna) do 3.052 eura (22.995.29 kuna) (ovisno o znanju)
  • rad na iznimno kompleksnom SaaS proizvodu koji se koristi u više od 40 zemalja svijeta
  • remote rad ili rad iz našeg zadarskog ureda
  • 100% plaćeno bolovanje
  • dodatno zdravstveno osiguranje
  • moontop sustav benefita
  • praznike / blagdane utorkom i / ili četvrtkom spajamo s vikendom kao i tjedan između Božića i Nove godine (ne smanjuje dane godišnjeg),
  • ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

Tražimo:

Kao Head of Marketingu tvoji zadaci će biti:

  • razvijanje i implementiranje opće strategije marketinga, uključujući identifikaciju ciljanih tržišnih segmenata, stvaranje poruka, pozicioniranja tvrtke te određivanje najučinkovitijih marketinških kanala koji će doprijeti do potencijalnih kupaca
  • upravljanje marketing budžetom i osiguranje da su marketinške aktivnosti učinkovite i usklađene s poslovnim ciljevima
  • vođenje marketing tima i suradnja s drugim odjelima kako bi se osiguralo da su marketinške aktivnosti usklađene s prodajom, customer supportom i drugim važnim područjima poslovanja
  • analiziranje tržišnih trendova i kupaca kako bi se oblikovala strategija i taktike marketinga
  • praćenje učinkovitosti marketinških kampanja i inicijativa te korištenje podataka i spoznaja za stalno optimiziranje i poboljšanje marketinških aktivnosti
  • izgradnja odnosa s ključnim partnerima u industriji, poput medijskih kuća, utjecajnih osoba i drugih tvrtki koje mogu pomoći u promociji proizvoda i usluga tvrtke
  • usko surađivanje s product development timom kako bi se osiguralo da su proizvodi i usluge tvrtke dobro pozicionirani na tržištu i učinkovito promovirani potencijalnim kupcima
  • nadzor nad stvaranjem marketinških materijala, poput sadržaja web stranice, objave na društvenim mrežama, e-mail kampanje i prodajnog materijala

Očekujemo:

  • iskustvo u planiranju i upravljanju budžetom za marketing te u praćenju rezultata marketinga
  • iskustvo u razvoju i implementaciji uspješnih marketing strategija i planova
  • sposobnost analiziranja tržišta i konkurencije te interpretiranja podataka o tržištu i klijentima
  • iskustvo vođenja i razvoja tima te sposobnost motiviranja i usmjeravanja članova tima prema zajedničkim ciljevima
  • sposobnost suradnje s ostalim timovima u tvrtki

Na ovoj poziciji očekujemo ljude koji imaju prethodnog iskustva u vođenju tima i razvoju marketing odjela od nule, idealno unutar SaaS organizacije. Razumijevanje tehnologije u pozadini i problema koji rješavamo od velike je važnosti, stoga poznavanje travel-tech industrije ili prethodno iskustvo u njoj također dolazi kao plus. Glavne vrijednosti kojima se vodimo u Rentliju su odgovornost, proaktivnost, otvorena komunikacija i nesebičnost, stoga nam je izrazito važno da i kandidati koji se odluče prijaviti dijele naše vrijednosti.

Kako izgleda proces prijave na oglas:

Nakon ispunjavanja online prijave, mailom ćemo te obavijestiti o prolasku u sljedeći korak selekcijskog procesa koji se sastoji od intervjua s HRom. Nakon toga slijedi rješavanje selekcijskog zadataka, a kandidati koji prođu zadatak, bit će pozvani na assessment centar. Po završetku assessment centra će ti biti komuniciran rezultat cjelokupnog selekcijskog procesa.

Oglas je otvoren do 29.01.2023.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji