QA Engineer

Zadar/ Remote, Hrvatska

Ako već nisi pročitao/la tko smo i u što vjerujemo to možeš napraviti ovdje.

Okrenimo sad malo priču, pa umjesto da napišemo koga tražimo prvo ćemo napisati što nudimo.

Nudimo:

  • bruto I plaću u rangu od 16.000 do 23.000 kuna (ovisno o znanju)

  • rad na iznimno složenom SaaS proizvodu koji se koristi u više od 40 zemalja svijeta

  • remote rad ili rad iz našeg zadarskog ureda

  • bez prekovremenih

  • praznike / blagdane utorkom i / ili četvrtkom spajamo s vikendom kao i tjedan između Božića i Nove godine (ne smanjuje dane godišnjeg),

  • mogućnost napredovanja

  • ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

Tražimo:

  • 3+ godine iskustva u testiranju softwarea i korištenju automatizacija

  • iskustvo korištenja alata za UI testiranje poput Playwright, Codecept JS, Cypress, Selenium i slično

  • iskustvo razvoja funkcionalnih API testova koristeći Postman i test case managementa koristeći Xray ili sličan alat

  • iskustvo s Gitom

  • osnovno znanje programiranja

  • poznavanje engleskog jezika

  • razvijen osjećaj za detalje i usmjerenost na rješavanje problema

Bonus je:

  • iskustvo u PHP i GO

  • iskustvo u JavaScriptu

  • iskustvo korištenja CI/CD servisa

  • ISTQB certifikat

 Očekujemo:

  • razvoj i provođenje manualnog i automatskog testiranja

  • razvoj i optimizaciju procesa vezanih uz kvalitetu

  • komunikaciju o requirementima, problemima i poboljšanjima s članovima tima

  • dijeljenje znanja i praćenje trendova i noviteta u tehnologijama

  • rad u cross-funkcionalnom timu

Pored toga, intenzivno ćeš surađivati s našim Product i Engineering članovima tima što automatski podrazumijeva potrebu za odličnim komunikacijskim vještinama. Ne moramo naglašavati da je bitno biti zainteresiran za problem koji rješavamo, zato je veliki plus ako te zanima travel-tech u globalu.

Iznimno je bitna samostalnost u izvedbi dodijeljenih taskova. Ovo nije junior pozicija i na ovoj poziciji očekujemo ljude koji žele preuzeti odgovornost i inicijativu za optimizacijom proizvoda.

Želimo raditi s ljudima kojima možemo s povjerenjem dati ownership nad dijelom proizvoda, koji će biti u stanju kvalitetno odraditi svoj dio posla i tako aktivno doprinijeti razvoju organizacije.

Ne tražimo 100% overlap s gore napisanim tehnologijama, ali tražimo osobu koja je sposobna prilagoditi se konkretnim tehnologijama temeljem dosadašnjeg iskustva.

Kako izgleda proces prijave na oglas:

Nakon ispunjavanja online prijave, mailom ćemo te obavijestiti o prolasku u sljedeći korak selekcijskog procesa koji se sastoji od intrevjua. Nakon toga ti šaljemo zadatak čije ćeš rješenje komentirati s CTO-om i članom dev tima, na samom kraju te čeka razgovor s CEO-om. U roku od sedam radnih dana od obavljenog zadnjeg razgovora javit ćemo ti finalnu odluku.

Oglas je aktivan do 4.12.2022.

Opis posla

QA Engineer

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji